Máte nějaké otázky? Něco o osmácích nevíte? Ptejte se. Na všechny dotazy ráda a co nejdříve odpovím.

DISKUZE

dřevo na patra

Šárka | 14.09.2011

Dobrý den chtěla bych se zeptat,jestli osmákům neuškodí překližka,tat jsem četla jeden článek o výrobě klece dma a použili tam právě překlišku.Já bych se teda asi bála.Děkuji Šárka

Rada pro začátečníka

Veronika | 13.09.2011

Ahoj. Potřebovala bych radu, spíš takovou informaci. Chtěla bych osmáka pořídit dceři. Ale zajímalo by mě, jak to je u nich s nemocemi, jestli jsou na ně hodně náchylní a nebo jsou odolní? A co blechy, mají je?

Re: Rada pro začátečníka

ivaa | 05.10.2011

když už jste se rozhodla koupit osmáka tak kupte nejmeně 2!!!! osmák trpí samotou. na nemoce ani moc nejsou náchylní ale nesmí byt v průvanu atd...

pískání

koltilda@seznam.cz | 12.09.2011

Ahojte, máme dvě holky asi 4 měsíce a teď dost pískají a máme strach, že jim něco je. Jinak chodí na ruku a věnujeme se jim jsou to miláčci, ale jsme bez zkušeností. Dnes pískala a byla jsem u ní hladila jí a mluvila na ní ale byla schoulená a jen pískala. Poraďte dík

mláďata

Andrea | 07.09.2011

Ahoj, mám dotaz, samička mi dneska porodila sedum krásných miminek, ale poslední měla naposled narozené 13.6, byli to její první, jak ji tedka můžu podpořit ve stravě a aby ji bylo fajn a měla energii na všech sedum prcků? Dík A.

Re: mláďata

Ady | 07.09.2011

Muzes ji davat vetsi mnozstvi olejnatych seminek (slunecnice, dynova seminka, sezamova s., lnene s. atd) nebo orechy, ale neprehanet, jsou hodne tucne. Nevim cim je nyni krmis ale cerstva/susena zelenina (rajce, okurek, brokolice, cervena repa, celer, mrkev, cuketa, hrasek, ) a koreni (bazalka, mata, tymian, kopriva, koriandr, medunka, hermanek, jitrocel, pampeliska, cekanka,petrzel, salvej, ibisek, mesicek,sedmikraska, pazitka ..) urcite uvita.

rada

Veroninka | 04.09.2011

ahoj, mám doma osmáka.. a začala mi píska, porád se škrábe a zívá.. nemůže ani spat, pořád se nějak vrtí.. todle předtím nedělala, nevim co sní mám dělat.. děkuju za odpověď

mláďátka

Elis | 25.08.2011

Ahoj mám hodně akutní dotaz, hrozně se bojím o moje mláďátka!!!!! Je to 3dny od porodu, samce jsem hned ráno od porodu odstavila a je v jiné kleci samička se starala doposud předpisově, dneska jsem ji ale i s samcem nechala proběhnout a miminkám jsem vyměnila špinavé papírky z hnízda za nové, až jsem maminu ale vrátila do klece pořád tam jen poletuje a žere co se dá mláďátka urputně pískají a snaží se běhat po celém spodku klece, neudělala jsem chybu, že jsem na mláďátka mákla?! Nikde se o tom nepíše a přečetla jsem úplně všechno!!!!!!! Prosím co nejdřív mi někdo odpovězte!!!! Rooozi@seznam.cz

nalezeneček

Jana K | 17.08.2011

Dobrý den venku jsme odchytly malého asi ročního osmáčka,krom ukousnuté špičky ocásku vypadá fit,veterina dopadla taky dobře.spí ve froté ponožkách a klec mám 70x50x70 mám pocit,že byl zvykl na větší skupinku,zatím na sebe nenechá moc šáhnout tak ani nevím jestli kluk či holka,určitě to chce čas jen nevím jestli pak dodat kámoše ?Děkuji za radu

Re: nalezeneček

Katka | 19.08.2011

Je dobre ho pomalu naucit na ruku ta si zvykne a urcite ho nenechavat samotneho v kleci. Jsou zvykli zit ve sklupinkach. Pokud je to samec muzete mu poridt i 3 samicky. Pozor v kleci smi byt jen jeden smaec jinak by se mohly poprat.

<< 565 | 566 | 567 | 568 | 569 >>

Přidat nový příspěvek