Máte nějaké otázky? Něco o osmácích nevíte? Ptejte se. Na všechny dotazy ráda a co nejdříve odpovím.

DISKUZE

Re: :((((((((((((((((

haha | 08.03.2011

a proc ho chces ty? a jestli mas doma uz nejake zvire......na tom hiodn ezalezi

Re: :((((((((((((((((

pro sarku | 04.06.2011

řekni jim že se osmaci fakt chovají velmi dobře není snimi moc trapení a sou moc milí

:o)

Agča | 22.01.2011

ahoj já mám doma jednoho 1 osmáka a chtěla bych se zeptat jestli by sem si mohla vyrobit jednu klec kterou by měl jako normálně na bydlení a druhou by měl na hraní a tak a jak by sem si ju třeba mohla vyrobit??(je to na rychlo)

Re: :o)

Aneta | 05.03.2011

To s tou klecí radši nedělej.

Re: :o)

haha | 08.03.2011

si dl*á? to nedelej v zadnym pripade! :(

doba páření a nemoc

Torgar | 15.01.2011

Ahoj mam dva osmáky Prometheu a Epimetheuse už jednou měli mladý jenže bohužel umřeli,měli je v prosinci asi 22. chtěl bych se zeptat jestli mají nějakou určenou dobu páření nebo jestli je to najednou jen tak popadne nebo jak,a ještě mám otázku můj osmák má šedý zákal to už vím ale teď mu jedno oko zrudlo pls nevíte čím byto mohlo bejt??odpovědi prosím na e-mail Torgar.99@seznam.cz děkuju za vše.

nemoc

dana | 29.12.2010

ahoj,máme už 4 roky osmáka, je to mazel rodiny,přítulný, rád se nechává hladit, ale včera ráno měl na poličce v kleci stopy po krvi. Myslím si, že má asi zažívací potíže. Je nateklý,nechce jíst a na nic nereaguje,jen zlehka naříká a občas se otřepe.Vzali jsme mu jeho potravu a dostal jen seno a čerstvou vodu.Zranění žádné viditelné nemá.Prosíme o radu,moc nás jeho stav trápí. Děkuji můžeš psát i na imail dana.losertova@seznam.cz

Re: nemoc

Libuše Žédková | 05.02.2011

Máme ten stejný problém, ale osmáčka máme 8 roků. Močí krev, už 7 den, vůbec nic nejí, ani nepije, jen občas trošku zapípá. Už i špatně chodí, asi tím, jak je zesláblý. Myslím si že je to u něj věkem, že brzy pojde, je mi ho líto, ale zase nechci, aby se trápil, bude to pro něj vysvobození. Mohla byste mi napsat, jak jste dopadli vy. S pozdravem Žédková.L. Email: L.zedkova@seznam.cz

Re: nemoc

Andrea | 05.03.2011

Dobrý den,je možné že váš osmák degu bude mít mladé.

ahoj

ivča | 26.12.2010

ahoj co mam delat mam dva osmaky a oni se furt perou co mam delat.mamka rikala ze nechce dve klece a tak je mozna dame pric prosim co mam delat.prosim te odepis mi na ivetakrpalkov@seznam.cz moc dekuju

<< 566 | 567 | 568 | 569 | 570 >>

Přidat nový příspěvek