Máte nějaké otázky? Něco o osmácích nevíte? Ptejte se. Na všechny dotazy ráda a co nejdříve odpovím.

DISKUZE

--

petra | 04.06.2011

dobrý den chtela sem se vas zeptat jestli mate naku samicku na odkup minimalni cena do 70Kč. jo a jen v mor trebove.
odepisujte na e-mail: petracr@centrum.cz
předem děkuji Petra

potřebuji naléhavě radu

Martin Kořínek | 24.05.2011

Jak postupovat při zlomení levé zadní nožičky?Všem předem děkuji.

obydlí

Eliška | 11.05.2011

Ahoj možná budu mít osmáka ale nevím jestli ho můžu chovat v akváriu v kterém před tím žilo morče akvárium je veliké: na délku 110cm a na šířku 26cm. Prosím odpovězte co nejdřív. Děkuji Eliška

Re: obydlí

Hanka | 14.05.2011

Eli,můžeš,též jsem měla klec po morčeti a teď mají takto velké akvárko,musí být ale vysoké

Malí osmáci

Adéla | 09.05.2011

Na přelomu května a června budu mít k odběru dva osmáčí kluky a tři holky. Kdyby měl někdo o malé zájem, pište na a.proch@post.cz Převzetí Brnno a Praha

Hladám kojacu samičku

Inka - Zilina | 23.04.2011

Mám dve mláďatká 6dňové,samička po 5dňoch zahynula.Potrebujeme ich dať aspoň na krátky čas ku kojacej samičke,kým nebudú sebestačné.

rvačky

jola | 18.03.2011

mám dvě osmačky a ty se začly mezi sebou fest rvát.dnes už tekla krev.jedna je asi odva měs.mladší.všude tvrdí,že dvě samičky se lépe snáší...tak proč ty rvačky???

Re: rvačky

Nnll | 27.11.2014

Záleží na rztom jestli mas osmacky od stejné matky nebo nemas

Nutný

Michaela Šlechtová | 14.03.2011

dobrý den, mám samičku a potřebovala bych/ chtěla bych, "aby alespoň jednou měla miminka".......jsem ze Dvora Králové n.L...a můj e-mail - misulina19@seznam.cz -předem moc děkuji Šlechtová Michaela

holka nebo kluk

denisa | 07.03.2011

jak poznam ze je to holka nebo kluk

<< 565 | 566 | 567 | 568 | 569 >>

Přidat nový příspěvek