Máte nějaké otázky? Něco o osmácích nevíte? Ptejte se. Na všechny dotazy ráda a co nejdříve odpovím.

DISKUZE

Re: nemoc

Andrea | 05.03.2011

Dobrý den,je možné že váš osmák degu bude mít mladé.

ahoj

ivča | 26.12.2010

ahoj co mam delat mam dva osmaky a oni se furt perou co mam delat.mamka rikala ze nechce dve klece a tak je mozna dame pric prosim co mam delat.prosim te odepis mi na ivetakrpalkov@seznam.cz moc dekuju

--

darina | 16.10.2010

chtěla bych se zeptat jestli osmaci mohou mit obydli misto dřevěnych budek z hliněnych květinaču Děkuji

Re: --

degí | 21.02.2011

ano mohou

HELP

simona | 16.09.2010

ako zistím či je už moja samička napárená ? a v koľkých mesiacoch ju už môžem pustiť k samčekovi ? .. prosím rýchlu odpoveď :) dakujem

Re: HELP

torgar | 15.01.2011

no kdy ji můžeš pustit k samečkovi záleží na tom kolik mu je.A když je samička březí poznáš to tak že bude tak 2krát za minutu divně pískat a bude tak po měsíci dosti tloustnout.

pomoc

simona | 28.07.2010

prosim vás .. mate tu napísane že by sme mali mat kovove koliesko nie umele ale neodsekne si v tom koliesku chvostik ?

Re: pomoc

Kity | 12.09.2010

Kovové kolečko se doporučuje z toho důvodu, že ho osmáci nerozkoušou, klidně můžeš mít plastové, ale nejméně za pár týdnů se s ním můžeš rozloučit. A neboj, ocásek si s ním neuseknou, moji osmáčci běhají na křivo a čouhá jim ocásek ven a nic jim to neudělá (jinak osmáci pouští ocásek, když se cítí ohroženi)

:(

Marek | 11.07.2010

Ahoj mojí samičku napadá sameček kterého jsme pořídili o rok později utočí jí na hlavu.můžete mi nějak poradit co mám dělat?Momentálně jsem je oddělila ale pořád se dobývá za ním.Samička mi furt polehává sotva se udrží u misky. marek.curda@centrum.cz

Re: :(

Martina | 26.07.2010

Ahoj,mě se také stávalo že mí tři osmáci napadali mého nového osmáka oddělila jsem je a dala klece vedle sebě po dvou tejdnech jsem ho vrátila spět k ostatnít a už se neprali.

<< 566 | 567 | 568 | 569 | 570 >>

Přidat nový příspěvek