Máte nějaké otázky? Něco o osmácích nevíte? Ptejte se. Na všechny dotazy ráda a co nejdříve odpovím.

DISKUZE

Re: --

degí | 21.02.2011

ano mohou

HELP

simona | 16.09.2010

ako zistím či je už moja samička napárená ? a v koľkých mesiacoch ju už môžem pustiť k samčekovi ? .. prosím rýchlu odpoveď :) dakujem

Re: HELP

torgar | 15.01.2011

no kdy ji můžeš pustit k samečkovi záleží na tom kolik mu je.A když je samička březí poznáš to tak že bude tak 2krát za minutu divně pískat a bude tak po měsíci dosti tloustnout.

pomoc

simona | 28.07.2010

prosim vás .. mate tu napísane že by sme mali mat kovove koliesko nie umele ale neodsekne si v tom koliesku chvostik ?

Re: pomoc

Kity | 12.09.2010

Kovové kolečko se doporučuje z toho důvodu, že ho osmáci nerozkoušou, klidně můžeš mít plastové, ale nejméně za pár týdnů se s ním můžeš rozloučit. A neboj, ocásek si s ním neuseknou, moji osmáčci běhají na křivo a čouhá jim ocásek ven a nic jim to neudělá (jinak osmáci pouští ocásek, když se cítí ohroženi)

:(

Marek | 11.07.2010

Ahoj mojí samičku napadá sameček kterého jsme pořídili o rok později utočí jí na hlavu.můžete mi nějak poradit co mám dělat?Momentálně jsem je oddělila ale pořád se dobývá za ním.Samička mi furt polehává sotva se udrží u misky. marek.curda@centrum.cz

Re: :(

Martina | 26.07.2010

Ahoj,mě se také stávalo že mí tři osmáci napadali mého nového osmáka oddělila jsem je a dala klece vedle sebě po dvou tejdnech jsem ho vrátila spět k ostatnít a už se neprali.

pomoc

tamara | 09.07.2010

Ahoj,
mám 4 osmákov a jeden za od včera správa strašne zvláštne, leží, nič nechce jesť a ani piť, sem tam sa premiestni na inú časť. Mám poschodovú klietku a vždy po nej behala a teraz len leží úplne na spodu klietky. Mám ich už viac ako 3 roky a nikdy predtým sa takéto niečo nestalo, tak neviem, čo mám robiť.
Ak by sa mi dalo odpísať čo mám robiť, alebo z čoho môže byť taká, budem strašne rada, ďakujem.
maciatko1808@azet.sk

nový osmáček??

zuzana | 08.07.2010

Ahoj!Mám dva dvouleté osmáčky.Jeden nám na nemoc zemřel. Chceme mu pořídit nového kamaráda.Ale nevíme, jak to udělat, tak aby se skamarádili.Jesli pořídit staršího, nebo malinkýho, ale bojíme se aby ho nesežral.
Prosím o radu.
Napiš mi prosím na mejl:zuzanamakovcova@seznam.cz
opravdu mooc děkuji.

necekane narozena mladata

alenka | 08.05.2010

ahojky, prave se mi doma narodilo 7 malych osmacku,, tri mesice jsem zila s tim ze mam doma dva samecky no ale bohuzel ..:)ho a ju a ted jsem je po porodu oddelila ale oba strasne smutni hlavne samecek:( trha mi to srdce jak by chtel za nema.. kdy ho muzu njdrive vratit za samickou?je pravda ze jak bude samicka kojit k sobe samecka nepusti.. (myslim aby ji zabreznul).. nechci mit kazdy cvrt rok mladatka a ani pro samicku to neni dobre...prosim poradte

<< 567 | 568 | 569 | 570 | 571 >>

Přidat nový příspěvek