Máte nějaké otázky? Něco o osmácích nevíte? Ptejte se. Na všechny dotazy ráda a co nejdříve odpovím.

DISKUZE

Re: holka nebo kluk

aha | 08.03.2011

prosim vas odpovezte semka do vzkazu,taky by me to moooooooc zajimalo ptze to potrebuju ke koupi osmaka d.dekuji

Re: Re: holka nebo kluk

haha | 09.03.2011

odepiste prosim va s nekdo sem stoho na prazky :(

Re: Re: Re: holka nebo kluk

nikdo nikde | 14.03.2011

ve zverimexu néé?

Jak je skamarádit?

Martina | 03.03.2011

Ke 2 cca ročním osmačkám jsem si pořídila 2 další maličké. Ovšem od první chvíle,co se viděly,bylo zle. Velké jsou na prcky zlé, honí je, nenechají je vydechnout. Okamžitě jsem je tedy rozdělila, klece stojí vedle sebe. Maličké se tisknou k mříži a moc chtějí k velkým. Jenže ty na ně vrčí, jsou vzteklé, chňapou po nich. Za 3 týdny žádné zlepšení. Zkusila jsem už naparfémovat jim koupací písek, prohodit jim občas klece, ale nic. Můžete někdo poradit? Jinak bude muset jedna parta pryč.

sháním osmačku

Kamila | 02.03.2011

Ahoj,měly jsme dvě osmačky 1,5 roku staré a jedna umřela.Chtěla bych jí pořídit kámošku.Můžete mi někdo poradit,jestli je vhodnější stejně stará nebo může být i třeba 3 měsíce stará? Děkuji

Brno

Petra | 25.02.2011

Ahoj mam doma samicku a chtela bych aby mela mladata. Jenze nemam dalsi akvarko-ani bych ho nemela kam dat,abych je potom oddelila. Proto jsem se chtela zeptat,pokud je nekdo z Brna a ma samecka,jestli by mi ho nepujcil :-) o mladatka se potom rozdelime,diky :-)

VĚTVE

Tomáš | 16.02.2011

dOBRÝ DEN. mÁM DOTAZ DO KLECE JSEM DAL VĚTVE JEDNU OD JABLONĚ A JEDNU OD TŘEŠNĚ. Můj dotaz zpočívá v tom jestli osmákovi nevadí když je ta jablon jako každá porostlá jemě lišejníkem takové to zelené.Tak jestli jim to nemůže něco udělat když to okusují. Docela to zpěchá předem děkuji za odpvěd. Prosím dyžtak mi napište na e.mail- mrzena95@seznam.cz

:((((((((((((((((

Šárka | 30.01.2011

Ahoj nevím jestli se na toto téma vůbec dá odpovědět no jak mám přesvědčit rodiče aby mi dovolili osmáka degu vážně sem zoufalá a nevím co mám dělat poraďte co mám děla

Re: :((((((((((((((((

degí | 21.02.2011

no zalezi na tom proc ty ho nechtejí dovolit

Re: :((((((((((((((((

haha | 08.03.2011

a proc ho chces ty? a jestli mas doma uz nejake zvire......na tom hiodn ezalezi

<< 566 | 567 | 568 | 569 | 570 >>

Přidat nový příspěvek